بر اساس یک فیلم در واتیکان، اسلام در 7 سال آینده دین اول جهان خواهد شد

در جلسه ی شورای کلیساها در واتیکان فیلمی با موضوع  مهاجرت مسلمانان به غرب برای پاپ های حاضر در جلسه به نمایش در آمد که اطلاعات موجود در آن باعث نگرانی حاضران در جلسه شد.


به گزارش سرویس ترجمه شفقنا، این فیلم اکنون 4 سال است که بر روی صفحات الکترونیکی قرار گرفته و میلیون ها نفر آن را مشاهده کرده اند.

بر اساس گزارش های موجود در این فیلم اسلام در طول 5 تا 7 سال آینده دین اول جهان خواهد شد.

در ادامه ی فیلم بیان می شود که فرانسه در طول 39 سال آینده کشوری خواهد شد که اکثریت ساکنان آن مسلمانان خواهند بود، 30درصد از جوانان فرانسوی زیر 20 سال و 45درصد از جوانان سایر کشورها به اسلام روی خواهند آورد، چنین اطلاعاتی در یک فیلم که میلیون ها نفر آن را مشاهده کرده اند، بدون این که اسناد و مدارک نوشته های خود را روشن کند، باعث ایجاد نگرانی ها شدیدی در میان حاضران شد.

این فیلم اعداد و آمارهای زیادی را به نمایش گذاشت اما در هیچ کدام منابع را ذکر نکرد. همچنین در قسمت هایی از آن در مورد تغییرات جمعیتی جهانی مطالبی بیان شد که نشان می دهد میزان تولید مثل خانواده های اروپایی نسبت به خانواده های مسلمان بسیار پایین است.

بر اساس گزارش پایگاه السبیل، گروهی از اسقف های حاضر در شورای کلیساها از وقوع درگیری های دینی میان افراد مختلف به دلیل چنین فلیمی هشدار دادند و تصمیم گرفتند در جلسه ی بعدی کلیسا در مورد این موضوع آمارهای مستدلی ارایه دهند.

در این جلسه که اسقف های خاورمیانه و قاره ی آفریقا نیز در آن حضور داشتند، در مورد سختی های تبلیغ مسیحیت در کشورهایی که اکثریت آن ها را مسلمانان تشکیل می دهند بحث و تبادل نظر شد.

/ 0 نظر / 15 بازدید